zamówienia telefoniczne: 606304695
mail: fachpol@fachpol.pl

Uwaga! Rabat 3% do zgarnięcia

Uwaga! Promocja:

Przygotowaliśmy specjalną akcję promocyjną:

RABAT 3% NA CAŁY ASORTYMENT

Rabat dotyczy zakupów od 500zł

Aby skorzystać z rabatu wpisz przy składaniu zamówienia

KOD RABATOWY koszyk3

Do tego przy przedpłacie wysyłka jest darmowa

 

Dostawa

Zamów jeszcze przez00 234135
a towar wyślemy jutro 16.11.2018

Poradnik zakupowy - suszarki do rąk i włosów

Suszarki do rąk i włosów czym się kierować przy wyborze urządzenia?

Suszarki do rąk czy też stacjonarne suszarki do włosów są dziś niemal obowiązkowym elementem wyposażenia każdego hotelu. Pozwalają na spore oszczędności, dają poczucie komfortu i higieny.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze urządzenia?

Suszarki do rąk

Jeżeli chodzi o wybór suszarek do rąk najbardziej istotnymi elementami są moc urządzenia , szybkość suszenia rąk, poziom hałasu. Bardzo ważną kwestią jest też serwis i termin gwarancji. W naszej firmie standardowa gwarancja wynosi 2 lata. Gwarancja jest typu door-to-door. Klient nie ponosi żadnych kosztów dostarczenia i odesłania naprawionego sprzętu. Posiadamy własny serwis.

Obecnie sprzedawane urządzenia są bardzo wydajne, ciche oraz stanowią piękny element dekoracyjny każdej hotelowej łazienki.

Suszarki z górnej półki np. model Air Blader, Barrell Flow PRO TURBO, InnoFlow , JetFlow pozwalają wysuszyć ręce już w około 10 sekund, co pozwala zaoszczędzić spore pieniądze w porównaniu do tradycyjnych metod osuszania rąk. Niewątpliwym atutem jest też higiena.  Jeżeli mamy ograniczony budżet warto zainteresować  się modelem mdf-2000 czy też BarrelFlow w obudowie ABS, zamiast stalowej.  Niższa cena przekłada się przeważnie na szybkość suszenia rąk, w naszej ofercie staraliśmy się tak dobierać parametry suszarek, aby nawet najbardziej ekonomiczne modele miały wysokie parametry oraz jakość wykonania.

Nowością na rynku są tzw. suszarki kieszeniowe. Jest to najwyższa półka suszarek do rąk. Nasza firma oferuje model JetFlow  o mocy 850W. Warto zainwestować więcej pieniędzy w ten model, ponieważ zyskujemy bardzo wiele. Czas suszenia przy małej mocy 850W to tylko 10 sekund. Suszarki kieszeniowe są bardzo ciche, posiadają filtr powietrza co pozwala na jeszcze bardziej higieniczne osuszanie rąk, gwarancja na ten model to 3 lata.

 

Jakie oszczędności można uzyskać w porównaniu do tradycyjnych metod osuszania rąk przedstawia poniższa tabela:

tabela

 

Suszarki hotelowe do włosów – istotne parametry na które warto zwrócić uwagę:

Ważnym parametrem suszarek do włosówjest jej moc – im wyższa tym lepiej, szybciej i bardziej komfortowo, suszarka powinna mieć regulację siły nawiewu, wysoką prędkość powietrza, termik zapobiegający przed przegrzaniem i uszkodzeniem.

Wiele modeli, które oferuje nasza firma jest standardowo wyposażone w gniazdo do podłączenia golarki czy też dodatkową dyszę strumieniową.

Najbardziej godnymi polecenia są modele:

M719-s

m-718

m-737

m-723

Na suszarki do rąk oferujemy gwarancję wynoszącą 2 lata w systemie door-to-door. Posiadamy własny, szybki serwis gwarancyjny.

Warto zapoznać się z załączoną tabelą, która informuje ile możemy zaoszczędzić w skali roku kupując konkretny model suszarki.

 

Sklep jest w trybie podglądu

Copyright 2014 FACHPOL.pl . Wszystkie prawa zastrzeżone.

 

Safe Buy
Live Chat Software
Promocja kończy się za:

00 dni 00 godz 00 min 00 sek

Sklep internetowy Shoper.pl